fbpx Skip to main content

Sauszemes kravu pārvadājumi

Sauszemes kravu pārvadājumi ir izmaksu ziņā visefektīvākie, kā arī ļauj pārvadāt sarežģītas kravas

Nodrošinām kvalitatīvu un uzticamu pilno un salikto kravu pārvadāšanu pa sauszemi. Pārvadājumi ar autotransportu sniedz plašākas iespējas pielāgot specifiskas, nestandarta kravas, izvēloties piemērotāko piekabju izmēru un veidu. Izvēloties Freeway Logistics, Jūsu kravai tiks sniegts atbilstošākais risinājums, vadoties pēc Jūsu vēlmēm, kravas specifikas, finansēm un laika limita. 

sauszemes kravu pārvadājumi

Pārvadājumiem pa sauszemi mēs piedāvājam:

 • Mašīnas ar ADR (bīstamo kravu) atļaujām – gan ikdienišķām un vienkāršām kravām, tādām kā pārtikas aromatizētāji, matu lakas, smaržas u.c., gan bīstamām kravām, kas satur toksiskas, sprādzienbīstamas, radioaktīvas un bīstamas vielas.
 • REF mašīnas ar temperatūras režīmu – produktiem, kas nedrīkst tikt pakļauti temperatūras izmaiņām, lai izvairītos no produktu sasalšanas vai atsalšanas, atbilstoši katras kravas specifikai.

Tādi produkti ir:

 • pārtika,
 • kosmētika,
 • medikamenti,
 • ziedi,
 • krāsas,
 • lakas,
 • ķīmiskie produkti u.c.
 • Kravas transportu steidzamiem (express) sūtījumiem –  mēs spējam nodrošināt kvalitatīvu piegādi, kad to nepieciešams veikt minimālā laika termiņā. No sīkpakas līdz pilnai kravai. Nereti express piegādes saturs ir pilna standarta kravas automašīna, izmantojot divus šoferus, kas tādējādi paātrina piegādes laiku.
 • Mašīnas ar 100 un 120 kubikmetru ietilpību – standarta kravas auto tenta ietilpība ir 92 m3. Ja Jūsu krava nedaudz pārsniedz šo kubatūru vai augstumu, Freeway Logistics var nodrošināt standarta kravas nosacījumus, izmantojot lielākas ietilpības kravas auto, tādā veidā ietaupot Jūsu līdzekļus un piegādājot kravu ar vienu transportlīdzekli.
 • Transports lielgabarīta kravu pārvadājumiem – dažādu izmēru platformas standarta un negabarīta kravu pārvadājumiem. Viss, kas neietilpst standarta kravas automašīnā un ir ārpus 3 standarta izmēriem –  92cbm, 100cbm, 120cbm, piemēram, – smagsvara kravu pārvadājumi, lauksaimniecības un celtniecības tehnikas, industriālās konstrukcijas u.c. 

Kā pareizi izvēlēties sev nepieciešamo
kravu pārvadājumu pakalpojumu

Tomass Ziņģis

Loģistikas speciālists

+371 22724747

Inese Naumova, Freeway Logistics direktore

Inese Naumova

Vadītāja

+371 26608374

Alvis Danovskis Freeway Logistics loģistikas speciālists

Alvis Danovskis

Loģistikas speciālists

+371 27482777

Evelīna Vītola, Freeway Logistics Loģistikas speciālists

Evelīna Vītola

Loģistikas speciāliste

+371 27789051

Iļja Ņevmeržickis Freeway Logistics loģistikas speciālists

Iļja Ņevmeržickis

Loģistikas speciālists

+371 27722644

Arnis Korņejevs Freeway Logistics Loģistikas speciālists

Arnis Stempe

Loģistikas speciālists

+371 22075754

Kristīne Gulbe Freeway Logistics Loģistikas speciālists

Kristīne Lagzdiņa

Loģistikas speciāliste

+371 23476191

Armands Naumovs, Freeway Logistics Loģistikas direktors

Armands Naumovs

Loģistikas direktors

+371 26454218

Freeway Logistics® ir noslēdzis 30.09.2021. līgumu Nr.SKV-L-2021/305 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds