fbpx Skip to main content

Ekspress piegāde

Express kravu pārvadājumi – kad kravas piegādes ātrums ir prioritāte

Piedāvājam express piegādi dažāda izmēra un daudzuma kravām, sākot no sīkpakas līdz pilnai kravas mašīnai. Freeway Logistics nodrošina saviem klientiem fiksētu piegādes laiku, ņemot vērā katras kravas specifiku un klienta individuālās vajadzības.

ekspress pārvadājums uz Latviju

Express kravas piegādes galvenās priekšrocības:

  • ātra kravas piegāde precīzi noteiktajā laikā un vietā;
  • kravas kvalitatīva izsekošana;
  • nepārtraukta informācija par kravu;
  • tiešs kontakts ar konkrētās piegādes šoferi;
  • uzticama sūtījuma nonākšana jebkurā vietā, tieši laikā.
Populārākie express piegādes veidi:
  • sauszemes kravu pārvadājumi ar mikroautobusiem;
  • gaisa transporta pārvadājumi.

Vairāk kā 12 gadu pastāvēšanas vēsturē esam saskārušies ar vairākiem sarežģītiem kravu pārvadājumiem, taču vienmēr esam nodrošinājuši ātrāko un labāko iespējamo loģistiku, nemitīgi pilnveidojoties un paplašinoties, lai sniegtu Jums augstākās klases pakalpojumu ātrai un veiksmīgai transportēšanas risinājumu saņemšanai.

Sauszemes kravu pārvadājumi 

Sauszemes kravas pārvadājumu visērtākais un ātrākais veids ir kravas piegāde ar mikroautobusu. Ja kravas piegāde veicama no tuvāka galamērķa, izmaksas ir zemākas nekā piegādei ar avio transportu, turklāt piegādes laiks ir aptuveni tāds pats. 

Gadījumos, kad nepieciešama steidzama preču piegāde, bet kravas izmēri pārsniedz mikroautobusa sniegtās iespējas, piedāvājam express piegādi sauszemes kravu pārvadājumiem ar kravas auto, izmantojot atbilstošus transporta viedus un labākos maršrutus, saglabājot ātru piegādi arī lielākām un smagākām kravām.

Gaisa transporta express pārvadājumi

Gaisa transporta kravu pārvadājumu piegādes laiks, salīdzinot ar jūras vai sauszemes transportu, ir krietni īsāks. Šis nav lētākais kravas transportēšanas veids, tāpēc pārsvarā avio piegādes tiek izmantotas, lai kravu piegādātu uz grūti sasniedzamiem vai tāliem galamērķiem pēc iespējas īsākā laika periodā. Gaisa transporta kravu pārvadājumi ir lieliski piemēroti īpaši steidzamām un vērtīgām kravām, lai nodrošinātu ātru, drošu un kvalitatīvu sūtījumu piegādi uz jebkuru pasaules valsti. 

Nestandarta kravu express pārvadājumi

Situācijas ir dažādas, un var gadīties, ka krava vienlaikus ir gan sarežģīta, gan arī prasa steidzamību. Mūsu profesionālā komanda labprāt palīdzēs īstenot jebkura izmēra un kompleksijas kravas express piegādi, izvēloties piemērotāko, izdevīgāko un ātrāko transporta risinājumu, nokārtojot muitas formalitātes, noformējot nepieciešamos dokumentus un atrisinot citus jautājumus ar minimālu Jūsu iesaisti.

Mūsu pieredze
  1. Express piegāde no Tallinas uz Vāciju:

Ceturtdienas naktī Tallinas tipogrāfijā tika iespiesti bukleti. No Latvijas uz Tallinu tika nosūtīta lifta mašīna, kurā pa nakti iekrāva kravu, lai tā piektdienas rītā tiktu piegādāta klientam Rīgā. Piektdienas laikā notika bukletu apstrāde un vēlā vakarā krava tika iekrauta citā lifta mašīnā. Pirmdienas rītā bukleti jau tika izkrauti Vācijā un pa taisno nonāca pasta mašīnās, kuras tālāk izvadāja bukletus pa nepieciešamajiem galamērķiem Vācijā.

  1. Express piegāde no Latvijas uz Itāliju:

No Itālijas (Veronas reģiona) uz Rīgu steidzami bija nepieciešams atvest lielas un smagas marmora plāksnes (12 tonnu apmērā). Tika noorganizēta atsevišķa tenta mašīna ar diviem šoferiem, un tā taisnā ceļā devās uz Rīgu. Piegāde tika veikta divās dienās.

Kā pareizi izvēlēties sev nepieciešamo
kravu pārvadājumu pakalpojumu

Tomass Ziņģis

Loģistikas speciālists

+371 22724747

Inese Naumova, Freeway Logistics direktore

Inese Naumova

Vadītāja

+371 26608374

Alvis Danovskis Freeway Logistics loģistikas speciālists

Alvis Danovskis

Loģistikas speciālists

+371 27482777

Evelīna Vītola, Freeway Logistics Loģistikas speciālists

Evelīna Vītola

Loģistikas speciāliste

+371 27789051

Iļja Ņevmeržickis Freeway Logistics loģistikas speciālists

Iļja Ņevmeržickis

Loģistikas speciālists

+371 27722644

Arnis Korņejevs Freeway Logistics Loģistikas speciālists

Arnis Stempe

Loģistikas speciālists

+371 22075754

Kristīne Gulbe Freeway Logistics Loģistikas speciālists

Kristīne Lagzdiņa

Loģistikas speciāliste

+371 23476191

Armands Naumovs, Freeway Logistics Loģistikas direktors

Armands Naumovs

Loģistikas direktors

+371 26454218

Freeway Logistics® ir noslēdzis 30.09.2021. līgumu Nr.SKV-L-2021/305 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds