STARPTAUTISKIE KRAVU PĀRVADĀJUMI

Ar katru dienu mūsdienu dzīves ritms paātrinās un, lai visu paspētu, ir svarīgi nezaudēt šo ātrumu. Tieši tādēļ ar vien biežāk ikdienā nākas kaut ko pārdot un pārvest, un šajā brīdī aktualizējas ļoti svarīgs jautājums – uzticama un atbildīga kravu pārvadātāja izvēle. Neatkarīgi no tā, vai tiek pārvestas privātas lietas, vai pasūtītājam tiek piegādātas iegādātās preces, ir ļoti būtiski, lai krava nonāk līdz galamērķim sveika un vesela, un, protams, laikā.

Bez šaubām, vissarežģītākie pārvadājumi ir starptautiskie kravu pārvadājumi. No malas šis process var šķist viegls, tomēr tā uzskata tikai tie, kas ikdienā nav ar to saistīti. Kravu pārvadātāji paši ar savu reputāciju un finansēm uzņemas atbildību par katras piegādātās kravas stāvokli. Ir daudzi priekšnosacījumi, lai kravu pārvadājumi noritētu veiksmīgi – ir nepieciešams uzturēt autoparku lieliskā stāvoklī, atlasīt labākos un pieredzējušākos autovadītājus, nodrošināt kravas ar kravu apdrošināšanu un citiem nepieciešamajiem dokumentiem, kā arī uzturēt ļoti labus sakarus ar noliktavu īpašniekiem, ostu pārvaldītājiem un daudzām citām procesā iesaistītajām pusēm. Arī cena par kravu pārvadājumiem tiek aprēķināta ņemot vērā visus iepriekšminētos faktorus.

Nevajadzētu aizmirst, ka kravu piegādei izmanto gan autotranportu, gan dzelzsceļa transportu, gan arī gaisa transportu. Katram no tiem ir sava specifika – sarežģītība kravas iekraušanā vai piegādē, degvielas izdevumi, autovadītāju, pilotu vai jūrnieku ieguldītais darbs, kā arī piegādes ātrums, drošība un citi faktori. Tieši tādēļ, organizējot kravu pārvadājumus, ir nepieciešams ņemt vērā visas mazākās nianses, jo katrai kravai ir nepieciešama sava īpašā pieeja.

Uzņēmums Freeway Logistics piedāvā piegādāt jebkura izmēra un konfigurācijas kravas, jebkurā no saziņas maršrutiem NVS, Eiropā, Krievijā un citos pasaules kontinentos. Sazinieties ar mūsu speciālistu, un viņš Jums atbildēs uz visiem ar transportēšanu saistītajiem jautājumiem.

Slide

JUMS IR KRAVA UN GALAMĒRĶIS - MUMS IR LABA CENA UN EFEKTĪVS RISINĀJUMS. UZZINIET PĀRVADĀJUMU NOSACĪJUMUS UN SAVAS IESPĒJAS IETAUPĪT. SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU