MŪSU MISIJA

Mēs esam īsti loģistikas entuziasti. Katru mūsu klientu doto uzdevumu uztveram kā izaicinājumu atrast efektīvāko, izdevīgāko un drošāko risinājumu. Un tas mums izdodas, pateicoties mūsu zināšanām, daudzveidīgajam aprīkojumam un plašajam partneru lokam.

Mūsu klienti augstu vērtē ne tikai mūsu komandas profesionālismu un iespaidīgo pieredzi, bet arī mūsu pretimnākšanu un elastību, ievērojot katra klienta biznesa īpatnības, prasības un viņa kravu specifiku. Tāpēc ikvienam no mūsu klientiem ir individuāls menedžeris — zinošs un uzticams kravu pārvadājumu eksperts.

“Mēs zinām, cik svarīgi uzņēmumiem ir atrast uzticamu ilgtermiņa partneri loģistikā. Tieši uz šādu — atbildībā, profesionalitātē un godīgumā balstītu sadarbību ar saviem klientiem mēs arī orientējamies.”

/Armands Naumovs, Freeway Logistics valdes loceklis/

Freeway Logistics® darbojas nozarē kopš 2010. gada sākuma. Mēs nemitīgi audzējam savas komandas kompetenci, arī mūsu klientu loks stabili paplašinās. Mēs novērtējam klientu uzticēšanos un gādājam par to, lai tā vienmēr tiktu attaisnota ar labākajiem rezultātiem.

Slide

JUMS IR KRAVA UN GALAMĒRĶIS - MUMS IR LABA CENA UN EFEKTĪVS RISINĀJUMS. UZZINIET PĀRVADĀJUMU NOSACĪJUMUS UN SAVAS IESPĒJAS IETAUPĪT. SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU